Wielkie zmiany w Walce! Zespół przejmują "młodsi"

Wielkie zmiany w Walce! Zespół przejmują  "młodsi"

Wielkie zmiany dotyczące dowodzenia drużyną w przyszłym sezonie! Od dzisiaj zespół w rozgrywkach prowadzić będzie Patryk Kawiński. Pomagać mu będą pozostali młodsi członkowie: Dawid, Michał, Sebastian... Do nich należeć będzie odpowiedzialność za skład, za kadrę, za treningi, za cotygodniową organizację drużyny. Wszystkie decyzje należą do nich. Numery kontaktowe znajdują się w dziale "O Klubie".

Zmianie ulegnie również administrator strony. Od dzisiaj prowadzić będzie ją Arkadiusz Bogucki.

Pozostałymi sprawami organizacyjnymi będzie zajmować się Rafał Baran.

Zmiany mają przede wszystkim odświeżyć zespół. Przyciągnąć nowych graczy, młodszych. Ma to pomóc w zajęciu jak najlepszego miejsca w przyszłych rozgrywkach. Kolejnym celem jest przełożenie odpowiedzialności za cotygodniowe granie na więcej osób. Zespół jest dla nas. Dla kibiców. Dla mieszkańców. Dla zawodników. Dla Czarnowa. Nie może spoczywać na barkach jednej osoby. Młodsi dowodzący wprowadzą na pewno ciekawe pomysły i rozwiązania. W chwili obecnej drużyna była już przewidywalna. Kilka sezonów graliśmy podobnie. Większość obecnych zawodników, którzy "ciągnęli" ekipę jest zmęczonych. Sił i czasu nie starcza na cotygodniowe zmagania. Dlatego nowe kierownictwo ma za zadanie wlać świeżą i nową krew w poczynania w lidze jak i poza nią. Ma zadbać o dobre morale i wzbudzić zainteresowanie w okolicy. Ma zachęcić do grania, do trenowania. Ma budować kolejny rozdział w dziejach Walki. My "starsi" zapewniać będziemy wszystko co będzie im potrzebne. Zawsze służyć będziemy pomocą. Począwszy od organizacji, poprzez finanse i inne sprawy. Będziemy pilnować aby nie popełniono błędów. Czasami może załapiemy się do składu. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie doczekamy się szatni przy boisku. Walka ma być odnowiona. Lepsza. Ciekawsza. Ma być dla wszystkich, którzy trzymają za nią kciuki. Każdy ma poczuć, że jest za nią odpowiedzialny. Chłopaki dadzą radę. Być może za kilka lat przekażą pałeczkę kolejnemu pokoleniu. Powodzenia!