Emocje do ostatniego gwizdka. Kończymy sezon dobrym wynikiem

Podziałem punktów zakończyło się ostatnie spotkanie sezonu 2016/17 w naszej b-klasie pomiędzy Walką a drużyną GKP Bogdaniec. Mecz do 60 minuty przebiegał pod dyktando Gości, którym zwycięstwo dawało drugą pozycję w lidze. GKP szybko wyszedł na prowadzenie. Wydawało się, że zaraz strzelą nam kolejne bramki. Budowali składne akcje oraz korzystali z błędów "kiksującej" naszej defensywy. Nie potrafili jednak do końca zamienić nasze prezenty na gole. Wszystkie ich ataki zatrzymywał świetnie spisujący się tego dnia nasz bramkarz. My w pierwszej części kilka razy delikatnie zagroziliśmy rywalom ze stałych fragmentów.

W 60 minucie fatalnej kontuzji doznał zawodnik Gości. Złamana noga na środku boiska i długie oczekiwanie na karetkę sprawiło, że mecz przedłużył się o jakąś godzinę. W międzyczasie dotarła informacja o wyniku z Wysokiej, gdzie trzech punktów nie zdobyło Głuchowo. Presja na zwycięstwo zjadła chyba Przyjezdnych a my to wykorzystaliśmy. Strzeliliśmy na remis po zamieszaniu w polu karnym. Mieliśmy kilka wyśmienitych okazji w których zabrakło dokładności. No i ta ostatnia akcja gdzie było tak blisko...

Wynik remisowy z bardzo mocną w tej rundzie drużyną z Bogdańca cieszy. Nawet był lekki niedosyt, gdyż mogliśmy pod koniec meczu dobić rywala kasując trzy punkty.

Czeka nas kilka tygodni przerwy. Nie załamujemy się przegraną przez nas rundą. Notowaliśmy frajerskie straty punktów ale potrafiliśmy również dotrzymać towarzystwa czołowym zespołom w lidze, pomimo, że kilka bardzo ważnych osób z zeszłej rundy nam się posypało. Wyciągniemy szybko wnioski. Zrobimy kilka zmian i pomogą one Klubowi (o których poinformujemy później). Na jesień wrócimy o wiele mocniejsi

Skrót później