Szykujemy się do następnej rundy !!!

Walka rozpoczęła ostre przygotowania do następnej rundy , która rozpocznie się za niespełna dwa miesiące. Nasi zawodnicy nie marnują wolnego czasu tylko ostro wzieli się do roboty aby pokazać 100 % procent swoich możliwości i zachować formę na następne spotkania . Ruszyliśmy z treningami które sumiennie co każdą sobotę prowadzi Patryk Kawiński , na których to  stara się obrać jak najlepszą taktykę dla naszego zespołu . Od naszych szeregów pragnie dołączyć też kilku nowych zawodników , którzy  narazie pokazują swoje umiejętności na cotygodniowych treningach oraz będą mieli okazje pograć z nami na planowanych niedługo sparingach . Czy sprawdzą się w naszym zespole i czy zostaną  z nami na dłużej ???  Czas pokaże ...

Mamy również w planach kilka sparingów z sąsiedzkimi drużynami , które odbędą się w najbliższe weekendy , o szczegółach poinformuje później .

PS.

Przebywając ostatnio na naszej strefie przeznaczonej dla kibiców zauważyłem że jest tam bałagan , czyli chodzi mi o te butelki po piwach , puszki i inne śmieci zostawione pod ławkami .  Czy aż tak ciężko posprzątać po sobie ? Czy nie można uszanować miejsca nad którym inny tak ciężko pracują  ?  Proszę was abyście opuszczając to miejsce zwrócili na to uwagę , bo to miejsce jest też naszą wizytówką a wy tam przesiadujący jesteście jej częścią . Pokażmy że potrafimy i każdy z gości którzy tu przyjadą będą mile wspominać to miejsce w Czarnowie :)

A.B.

Powiązana galeria: