Walka nokautuje przeciwnika

W dziewiątej kolejce gorzowskiej b-klasy Walka Czarnów rozgromiła drużynę KS Wysoka 5:0. Do spotkania przystąpiliśmy bardzo osłabieni, z przeważającą ilością graczy odpowiedzialnych w naszym zespole za defensywne działania. Eksperymentalne ustawienie przyniosło efekt w drugiej połowie. Wszystko co sobie zaplanowaliśmy przed meczem po prostu wypaliło. Trochę szczęścia, cwaniactwa i waleczności pozwoliło nam zadać pięć ciosów po których Goście już nie potrafili się pozbierać. Na dwie kolejki przed końcem rundy tabela w górnej części wciąż jest bardzo ciasna. Zapowiada się bardzo interesująca końcówka. Oby nie dopadły nas takie problemy kadrowe jak przed dzisiejszym meczem...

Skład po kliknięciu w nasz mecz (z prawej strony ekranu)