Rozpoczęcie nowego sezonu !! Czas na rundę jesienną !

Koniec końców powoli dobiega przerwa między meczami ligowymi dla Walka Czarnów . Nadszedł czas na ponowne zmierzenie się z rywalami i pokazanie na boisku kto jest lepszy . Walka ponownie staje przed trudnym zadaniem rozłożenia przeciwnika na łopatki i wspięcie się na sam szczyt tabeli , aby potem osiągnąć upragniony przez tak wielu cel , czyli awans do "A" klasy . Jak doskonale można to było zauważyć nasza drużyna podczas przerwy nie odłożyła strojów do szafy aby zaległ a nich kurz ,tylko wyciskała z nich poty poty po zaciętych sparingach i treningach . Co na przyniesie ten cały wysiłek ? Jaki wpływ będą miały zmiany kadrowe ? I jak bardzo was zaskoczymy ?

Będzie można się o tym przekonać już niedługo , bowiem już w przyszłym tygodniu (26-27 sierpnia ) rusza pierwsza kolejka rundy jesiennej w której powalczymy o pierwsze punkty !! Co do szczegółów najbliższego spotkanie poinformuje wkrótce .

Ale zanim zagramy to teraz dwie ważne informacje :

W piątek (18.08) o godzinnie 18.00 w sali Remizy Strażackiej w Czarnowie odbędą się badania lekarskie dla zawodników Walki Czarnów . Obecność obowiązkowa !!!!!!!

Przypominam że zawodnicy bez badań nie mogą brać udziału w rozgrywkach ligowych !!!

Po badaniach odbędzie się trenning !!

W sobotę (18.08) natomiast zapraszamy wszystkich na mecz który odbędzie się o o godzinnie o 17.00 .

Senior Walka Czarnów vs Junior Walka Czarnów

Po meczu przewidziane jest spotkanie dla wszystkich zawodników z racji rozpoczynającego się sezonu .