Porażka z liderem. Bogdaniec wygrywa ligę

W ostatniej kolejce nasz zespół uległ na wyjeździe liderującej ekipie GKP Bogdaniec 1:3. Zaczęło się wspaniale dla nas. Piękną bramkę załadował Grzegorz Madej. Chwilę później Gospodarze wyrównali. Do 55 minuty mecz układał się po naszej myśli. Cały zespół skupił się na defensywie szukając co jakiś czas okazji do strzelenia bramki. Do 60 minuty GKP nie potrafiło znaleźć skutecznego pomysłu na drugiego gola. Nerwy udzielały się zawodnikom obydwu ekip. Niestety w 55 minucie nasz kapitan spóźnił się ze wślizgiem i wyleciał z boiska z drugą żółtą kartkę. Mimo ambitnej walki nie mieliśmy już szans z najlepszą drużyną naszej ligi. Bogdańcowi gratulujemy ZASŁUŻONEGO awansu i życzymy powodzenia w A-klasie